Marek Koenner
Radca prawny, ekspert

Medycyna i Ochrona Zdrowia
Farmacja - Producenci
Ochrona Danych Osobowych

trenerskie doświadczenie
zaawansowany (301 - 1000 dni szkoleniowych)
Od ponad 15 lat prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego i szkolę lekarzy, pielęgniarki, kosmetologów i osoby zarządzające w podmiotach leczniczych. Wcześniej byłem przez 5 lat sędzią, a także wykładowcą przez 8 lat na UG. Moją pasją jest proces sądowy, ale też zrobienie wszystkiego, co się da, żeby do niego nie dopuścić. Jeżeli już do niego dojdzie, trudno ze mną wygrać. Prowadzę szkolenia, ale też warsztaty, w trakcie których uczestnicy bawią się w proces sądowy. Najwięksi sceptycy są po takim procesie zdziwieni, ile się dowiedzieli.
KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY
podwyższenie świadomości prawnej - efekt wow :) / poszerzenie wiedzy od strony praktycznej / zdobycie narzędzi do działania w celu zabezpieczenia się przed roszczeniami kontrahentów, pacjentów itd. / umiejętność komunikacji, która chroni przed procesem / umiejętność prawidłowej reakcji na sytuację roszczeniową / przygotowanie do procesu sądowego
TAGI

Artykuły

OPINIE

OGÓLNA OCENA
5 na podstawie 1 ocen


Zbigniew
Kowalski
Marek Koenner jest praktykiem prawa z dużym doświadczeniem w roli wykładowcy i trenera. Jego największa profesjonalna zaleta wynika z faktu, że przez wiele lat był sędzią. Wie, jak myśli sędzia i jak działa sąd. Dlatego jego wskazówki nie są pustym, teoretycznym gadaniem, ale naprawdę wartościową wskazówką.