Joanna Stawińska
trener, psycholog, coach

Outsourcing Usług Dla Biznesu
Edukacja - Szkoły Językowe
Finanse i Księgowość

trenerskie doświadczenie
średniozaawansowany (100 - 300 dni szkoleniowych)
Jestem magistrem psychologii i trenerem biznesu. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń o tematyce związanej z szeroko pojętym rozwojem osobistym, a szczególnie interesujące mnie tematy to zdrowie psychiczne, nauczanie dorosłych, radzenie sobie ze stresem oraz wystąpienia publiczne. W trakcie swojego blisko dziesięcioletniego warsztatu trenerskiego podejmowałam się szkoleń językowych, z obszaru IT, edukacji oraz rozwoju kompetencji miękkich. Przez 4 lata pracowałam w firmie z branży BPO jako specjalista ds. procesów bankowych, a następnie jako specjalista ds. HR. Obecnie jestem właścicielem firmy Pokój Spokój, w której projektuję i przeprowadzam szkolenia otwarte oraz zamknięte – w ramach projektów dla firm i instytucji oraz prowadzę prywatną praktykę psychologiczną.
KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY
- Rozwój i wzmocnienie kompetencji miękkich, - Poprawa ogólnej jakości życia, - Wzrost efektywności osobistej, - Skuteczna realizacja założonych celów.

Artykuły

OPINIE

OGÓLNA OCENA
5 na podstawie 1 ocen


Trener relacji wszelkich
Anna Starzyńska-Brzuska
Miałam przyjemność współpracować z Asią w projekcie dla instytucji PFRON. Pełen profesjonalizm połączony z ogromnymi pokładami cierpliwości. Nawet tak ciężki i niewdzięczny temat jak wdrożenie niechcianego systemu szedł gładko i bez oporu. Polecam.